Kontakt

KACPEREK – TECHNIKA NAPĘDOWA
NASZE PRODUKTY DOSTARCZAMY NA TERENIE POLSKI ORAZ ZA GRANICĘ.

DZIAŁ HANDLOWY PRACUJE W GODZINACH 7.00-15.00

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.


Biuro w Warszawie
tel: (22) 632-24-45                                   
kacperek@kacperek.pl

Rejestracja zamówień
inż. Marek Kulkowski
tel: 887-035-012
handlowy@kacperek.pl 

Biuro w Łomiankach
tel: (22) 751-99-39
kedzierska@kacperek.pl



Opiekun regionu Polski Północno-Zachodniej i Zachodniej
województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie
inż. Piotr Przydatek
tel: 668-670-083
przydatek@kacperek.pl

Opiekun regionu Polski Północno-Wschodniej i Wschodniej
województwa: lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie
inż. Paweł Misiak
tel: 882-905-944
misiak@kacperek.pl

Opiekun regionu Polski Południowej
województwa: dolnośląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie
inż. Mateusz Gębal
tel: 887-035-006
gebal@kacperek.pl


Napędy nierdzewne CleanGearTech
http://cleangeartech.com/pl/

inż. Mateusz Lewko
tel: 887-035-011
lewko@kacperek.pl

Siłowniki MRP i elementy przeniesienia napędu
mgr inż. Paweł Zelek
tel: 887-101-600
zelek@kacperek.pl

Silniki elektryczne i automatyka
mgr inż. Piotr Jarzębowski
tel: 887-101-400
jarzebowski@kacperek.pl
inż. Konrad Jóźwik
tel: 887-101-400
jozwik@kacperek.pl

Koordynator działu handlowego
inż. Grzegorz Prykiel
prykiel@kacperek.pl

Reklamacje
Anna Wasiak
tel: 887-035-002
wasiak@kacperek.pl
Formularz reklamacyjny



WARSZAWA: 01-141 Warszawa, ul. Wolska 82a

WYZNACZ TRASĘ




ŁOMIANKI: 05-092 Łomianki, ul. Kolejowa 54

WYZNACZ TRASĘ


KONTAKT

Oddział w Warszawie tel: (22) 632-24-45
Oddział w Łomiankach tel: (22) 751-99-39
kacperek@kacperek.pl

Dział handlowy pracuje w godzinach 7.00-15.30.

Możliwy jest odbiór zamówień z oddziału w Łomiankach poza godzinami pracy działu handlowego po uprzednim uzgodnieniu z handlowcem prowadzącym zamówienie. Brak wcześniejszego uzgodnienia może spowodować, że towar nie będzie przygotowany do odbioru.

Formularz zgłaszania nieprawidłowości

DOŁĄCZ DO NAS

© 2018 Kacperek | All rights reserved. | Wykonanie: Goldkey
TOP