Wyłączniki krańcowe

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Wyłączniki krańcowe pozwalają przede wszystkim na samoczynne wyłączanie ruchu odpowiedniego mechanizmu w momencie, gdy zawiesie hakowe (zblocze hakowe, chwytaki, chwytniki), wózek lub most znajdują się w strefie krańcowej. Łączniki krańcowe przeznaczone są do pracy w układach sterowniczych i kontrolnych, np. w obrabiarkach, osprzęcie technologicznym w przemyśle spożywczym, w maszynach pakujących itp.
Precyzyjne wykonanie korpusu zapewnia dobre uszczelnienie (IP 65, 66, 67) a głowice napędowe są zamienne i w większości modeli mogą być montowane w jednej z czterech pozycji. Dzięki temu możliwe jest skuteczne przesterowanie zestyków działających niezależnie (migowo) lub zależnie.
Łączniki krańcowe posiadają certyfikaty znaku bezpieczeństwa CE, B, uprawniające do stosowania w układach sterowania i sygnalizacji dźwigów i suwnic, świadectwo uznania typu wyrobu uprawniające do stosowania na statkach z klasy PRS lub urządzeniach otrzymujących dokumenty PRS.

KONTAKT

Oddział w Warszawie tel: (22) 632-24-45
Oddział w Łomiankach tel: (22) 751-99-39
kacperek@kacperek.pl

Dział handlowy pracuje w godzinach 7.00-15.30.

Możliwy jest odbiór zamówień z oddziału w Łomiankach poza godzinami pracy działu handlowego po uprzednim uzgodnieniu z handlowcem prowadzącym zamówienie. Brak wcześniejszego uzgodnienia może spowodować, że towar nie będzie przygotowany do odbioru.

Formularz zgłaszania nieprawidłowości

DOŁĄCZ DO NAS

© 2018 Kacperek | All rights reserved. | Wykonanie: Goldkey
TOP