CLEAN GEARTECH

Clean-Geartech jest uznaną firmą, która specjalizuje się w produkcji przekładni i silników ze stali nierdzewnej oraz w wykonaniu higienicznym. Produkty te są dedykowane przede wszystkim dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Przekładnie i silniki nierdzewne oraz higieniczne stosowane są wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom czystości oraz higieny.

Szczegółowe informacje o produktach nierdzewnych i higienicznych można uzyskać pod adresem: www.cleangeartech.com/pl/ 

W celu doboru odpowiedniego napędu oraz jego zakupu prosimy o kontakt z działem CGT:

cgt@kacperek.pl

tel: 887 035 011

Przekładnie

W ofercie dostępne są trzy serie przekładni:
Seria I to najwyższa seria przekładni nierdzewnych zalecana do najbardziej wymagających aplikacji. Jest to przekładnia z korpusem ze stali nierdzewnej 304, której osprzęt wykonany jest ze stali nierdzewnej 316L, podobnie jak w pozostałych seriach.
Seria L to standardowe przekładnie zamknięte szczelnie w obudowie ze stali nierdzewnej 316L, opatentowany sposób uszczelnienia zapobiega dostawaniu się do środka kurzu i brudu.
Seria Z to przekładnie aluminiowe ze specjalnie obrobioną powierzchnią NTT (NanoTechnology Treatment), która zabezpiecza przekładnie przed korozją.
Wszystkie przekładnie mają stopień szczelności IP69K, który pozwala na mycie pod wysokim ciśnieniem (do 100 barów) oraz gorącą wodą (do 80
℃)

Którą serię powinienem wybrać? Kliknij tutaj

Silniki

Dostępne są dwie serie silników. Seria SPM to seria silników elektrycznych ze stali nierdzewnej, przeznaczonych do najbardziej wymagających zastosowań. Seria APM to silniki elektryczne aluminiowe w wykonaniu higienicznym. Obie serie silników nie posiadają użebrowania oraz wentylatora, co pozwala na ich łatwe czyszczenie, nie wzbija kurzu i zapobiega zbieraniu się brudu w trudno dostępnych miejscach. Silniki mają wysoki stopień szczelności IP69K, dzięki czemu można je myć pod wysokim ciśnieniem (do 100 barów) oraz gorącą wodą (do 80℃)

KONTAKT

Oddział w Warszawie tel: (22) 632-24-45
Oddział w Łomiankach tel: (22) 751-99-39
kacperek@kacperek.pl

Dział handlowy pracuje w godzinach 7.00-15.30.

Możliwy jest odbiór zamówień z oddziału w Łomiankach poza godzinami pracy działu handlowego po uprzednim uzgodnieniu z handlowcem prowadzącym zamówienie. Brak wcześniejszego uzgodnienia może spowodować, że towar nie będzie przygotowany do odbioru.

Formularz zgłaszania nieprawidłowości

DOŁĄCZ DO NAS

© 2018 Kacperek | All rights reserved. | Wykonanie: Goldkey
TOP