ślimakowe MR

Firma Kacperek jest przedsiębiorstwem produkcyjnym, którego podstawowym obszarem produkcji są motoreduktory, przekładnie ślimakowe, przekładnie kątowe. Wszystkie produkowane przez nas serie przekładni jesteśmy w stanie dowolnie modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb Klientów.

Każda przekładnia ślimakowa MR może być przez nas przygotowana w standardowym wariancie, czyli w wykonaniu z kołnierzem bocznym, ramieniem reakcyjnym, czy wałem zdawczym. Mamy możliwość wykonywania również wersji nietypowych, zgodnych ze zgłoszonym zapotrzebowaniem, bez względu na ilość zamówionych przekładni ślimakowych, motoreduktorów.

Poniżej przedstawiamy porównanie ślimacznic stosowanych w popularnych przekładniach typu NMRV (z lewej) oraz przekładniach ślimakowych MR (z prawej). Na zdjęciach widoczne są ślimacznice obu typów przekładni o tej samej wielkości i przełożeniu.
 
Ślimacznice przekładni MR (z prawej na obu zdjęciach) charakteryzuje:
– szerszy wieniec,
– podtoczenie wieńca, które zwiększa powierzchnię kontaktu ślimaka ze ślimacznicą,
dzięki czemu ślimacznica przekładni MR może przenosić większe obciążenia, pracować dłużej i ciszej.

KONTAKT

Oddział w Warszawie tel: (22) 632-24-45
Oddział w Łomiankach fax: (22) 751-99-39
kacperek@kacperek.pl

Dział handlowy pracuje w godzinach 7.00-15.30.

Możliwy jest odbiór zamówień z oddziału w Łomiankach poza godzinami pracy działu handlowego po uprzednim uzgodnieniu z handlowcem prowadzącym zamówienie. Brak wcześniejszego uzgodnienia może spowodować, że towar nie będzie przygotowany do odbioru.

DOŁĄCZ DO NAS

© 2018 Kacperek | All rights reserved. | Wykonanie: Goldkey
TOP