O Nas

KACPEREK TO POLSKI PRODUCENT od 1982 roku
Dziś, wśród niewielu całkowicie polskich firm produkujących całkowicie polskie wyroby, znajdziecie Państwo właśnie nas – Kacperka.

Firma ‚Mechanika Maszyn Kacperek’ to firma rodzinna, która od roku 1988 specjalizuje się w produkcji napędów, w tym przede wszystkim przekładni ślimakowych (kątowych), zębatych (liniowych) oraz siłowników śrubowych (podnośników). W latach 1982-1989 produkowano zawory automatycznej regulacji temperatury w szklarniach, jednak po zaobserwowaniu dużego zapotrzebowania rynku zmieniono produkcję na przekładnie ślimakowe.

zawór automatycznej regulacji temperatury                       pierwsza przekładnia ślimakowa

                                              

Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo przekładnie, siłowniki, silniki elektryczne, falowniki i elementy automatyki przemysłowej, wariatory, elementy napędów takie jak: sprzęgła, wały, koła i listwy zębate, koła łańcuchowe i pasowe, inne. Produkujemy również części zamienne do przekładni oraz inne elementy napędów.
Poza polskim rodowodem nasze wyroby wyróżnia najwyższa jakość, dokładność, możliwość wykonania w bardzo nietypowych wersjach, solidna konstrukcja oraz niezawodność.
Kupując nasze wyroby wspierasz polską gospodarkę.

Dzięki blisko 40-letniemu doświadczeniu w branży mechanicznej i elektromechanicznej ‘Kacperek’ wypracował silną pozycję na polskim rynku. Wykorzystując zdobytą wiedzę oraz sugestie Klientów stale udoskonalamy nasze wyroby oraz poszerzamy ofertę produkcyjną o nowe urządzenia. Nasza kadra inżynierska służy pomocą w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i konstrukcyjnych.

Firma posiada dwa oddziały: pierwszy – na warszawskiej Woli, gdzie znajduje się biuro handlowe i montownia oraz drugi – w Łomiankach, gdzie znajduje się biuro konstrukcyjne, produkcja i magazyny.

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową na terenie Polski i za granicą.

W 2019 roku firma Kacperek została dystrybutorem produktów uznanej włoskiej marki CLEAN-GEARTECH. Firma powstała specjalnie na potrzeby przemysłu spożywczego i chemicznego. Dowiedz się więcej

PRODUKTY DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA
Firma Kacperek, jako polski producent motoreduktorów, wytwarza serię przekładni ślimakowych MR, które można dowolnie modyfikować dostosowując je do wymagań klientów.
Przekładnie MR mogą być produkowane w standardowych wykonaniach (z wałem zdawczym, kołnierzem bocznym, ramieniem reakcyjnym), ale również w wersjach specjalnych pod zamówienie klienta niezależnie od ilości.
=> wersja z wałem napędowym używanym do osadzania ręcznej korby lub koła pasowego;
=> wersja z wałem napędowym dwustronnym do szeregowego łączenia przekładni o równoległych otworach wyjściowych;
=> wersja sprzęgłowa do łączenia reduktora z silnikiem za pomocą sprzęgła podatnego skrętnie, zapewniająca miękki start i kompensację niewspółosiowości;
=> wersja z otworami wyjściowymi o specjalnym kształcie i wymiarach metrycznych lub calowych;
=> wersja ze ślimakiem lewozwojnym do symetrycznej współpracy z wersją ze ślimakiem prawozwojnym;
=> uszczelnienia vitonowe na wejściu i wyjściu z przekładni;
=> możliwość zastosowania oleju syntetycznego, olejów do specyficznych warunków pracy w tym niskich temperatur, oleju spożywczego;
=> części przekładni wykonywane z materiałów na zamówienie np. monolityczna ślimacznica z brązu, piasta ślimacznicy ze stali, elementy ze stali nierdzewnej itp. oraz inne wersje specjalne na zamówienie klienta.

TARGI
Firma Kacperek bierze udział w wielu imprezach targowych rocznie. Zapraszamy do odwiedzania nas.

KONTAKT

Oddział w Warszawie tel: (22) 632-24-45
Oddział w Łomiankach tel: (22) 751-99-39
kacperek@kacperek.pl

Dział handlowy pracuje w godzinach 7.00-15.30.

Możliwy jest odbiór zamówień z oddziału w Łomiankach poza godzinami pracy działu handlowego po uprzednim uzgodnieniu z handlowcem prowadzącym zamówienie. Brak wcześniejszego uzgodnienia może spowodować, że towar nie będzie przygotowany do odbioru.

Formularz zgłaszania nieprawidłowości

DOŁĄCZ DO NAS

© 2018 Kacperek | All rights reserved. | Wykonanie: Goldkey
TOP