O Nas

KACPEREK TO POLSKI PRODUCENT od 1982 roku
Dziś, wśród niewielu całkowicie polskich firm produkujących całkowicie polskie wyroby, znajdziecie Państwo właśnie nas – Kacperka.

Firma ‚Mechanika Maszyn Kacperek’ to firma rodzinna, która od roku 1982 specjalizuje się w produkcji napędów, w tym przede wszystkim przekładni ślimakowych (kątowych), zębatych (liniowych) oraz siłowników śrubowych (podnośników). Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo także silniki elektryczne, falowniki i elementy automatyki przemysłowej, wariatory, elementy napędów takie jak: sprzęgła, wały, koła i listwy zębate, koła łańcuchowe i pasowe, inne. Produkujemy również części zamienne do przekładni oraz inne elementy napędów.
Poza polskim rodowodem nasze wyroby wyróżnia najwyższa jakość, dokładność, możliwość wykonania w bardzo nietypowych wersjach, solidna konstrukcja oraz niezawodność.
Kupując nasze wyroby wspierasz polską gospodarkę.

Dzięki blisko 35-letniemu doświadczeniu w branży mechanicznej i elektromechanicznej zyskaliśmy silną pozycję na polskim rynku. Wykorzystując zdobytą w tym czasie wiedzę oraz posiłkując się sugestiami naszych klientów nieustannie udoskonalamy nasze wyroby oraz poszerzamy ofertę produkcyjną o nowe urządzenia.
Nasza kadra inżynierska służy pomocą w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i konstrukcyjnych.

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową na terenie Polski i za granicą.

PRODUKTY DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA
Firma Kacperek, jako polski producent motoreduktorów, wytwarza serię przekładni ślimakowych MR, które można dowolnie modyfikować dostosowując je do wymagań klientów.
Przekładnie MR mogą być produkowane w standardowych wykonaniach (z wałem zdawczym, kołnierzem bocznym, ramieniem reakcyjnym), ale również w wersjach specjalnych pod zamówienie klienta niezależnie od ilości.
=> wersja z wałem napędowym używanym do osadzania ręcznej korby lub koła pasowego;
=> wersja z wałem napędowym dwustronnym do szeregowego łączenia przekładni o równoległych otworach wyjściowych;
=> wersja sprzęgłowa do łączenia reduktora z silnikiem za pomocą sprzęgła podatnego skrętnie, zapewniająca miękki start i kompensację niewspółosiowości;
=> wersja z otworami wyjściowymi o specjalnym kształcie i wymiarach metrycznych lub calowych;
=> wersja ze ślimakiem lewozwojnym do symetrycznej współpracy z wersją ze ślimakiem prawozwojnym;
=> uszczelnienia vitonowe na wejściu i wyjściu z przekładni;
=> możliwość zastosowania oleju syntetycznego, olejów do specyficznych warunków pracy w tym niskich temperatur, oleju spożywczego;
=> części przekładni wykonywane z materiałów na zamówienie np. monolityczna ślimacznica z brązu, piasta ślimacznicy ze stali, elementy ze stali nierdzewnej itp. oraz inne wersje specjalne na zamówienie klienta.

TARGI
Firma Kacperek bierze udział w wielu imprezach targowych rocznie. Zapraszamy do odwiedzania nas.

KONTAKT

Oddział w Warszawie tel: (22) 632-24-45
Oddział w Łomiankach fax: (22) 751-99-39
kacperek@kacperek.pl

Dział handlowy pracuje w godzinach 7.00-15.30.
Po wcześniejszym uzgodnieniu z działem handlowym możliwy jest odbiór zamówień po godzinie 15.30 z oddziału w Łomiankach.

Brak wcześniejszego kontaktu może spowodować, że towar nie będzie dostępny.

DOŁĄCZ DO NAS

© 2018 Kacperek | All rights reserved. | Wykonanie: Goldkey
TOP