Contact

KACPEREK - DRIVE TECHNIQUE
DE COMMERCIËLE AFDELING WERKT IN 7.00-15.30 UREN
ONZE PRODUCTEN WORDEN GELEVERD IN HET GEHELE POLEN EN IN HET BUITENLAND
We beantwoorden graag vragen over ons aanbod.

Kantoor in Warschau
tel: (22) 632-24-45
kacperek@kacperek.pl

Realisatie van bestellingen
Emilia Przygodzka
tel: 887-035-001
przygodzka@kacperek.pl

Bestellingen accepteren
Eng. Marek Kulkowski
tel: 887-035-012
handlowy@kacperek.pl

Kantoor in Łomianki
tel: (22) 751-99-39
kedzierska@kacperek.pl

Region-voogd Noord-West en West-Polen
woiwodschappen: Kujavië-Pommeren, Lubusz, Pommeren, Groot-Polen, West-Pommeren
Eng. Mateusz Bodych
tel: 887-101-600
bodych@kacperek.pl

Region-voogd Noordoost- en Oost-Polen
voivodship: Lublin, Lodz, BC, podlaskie, Świętokrzyskie, Ermland-Mazurië
Eng. Paweł Misiak
tel: 882-905-944
misiak@kacperek.pl

Region-voogd Zuid-Polen
woiwodschappen: dolnośląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie
Eng. Mikołaj Osmólski
tel: 887-035-006
osmolski@kacperek.pl


Transmissie en koppelingscomponenten
Eng. Adrian Korpacki
tel: 668-670-083
korpacki@kacperek.pl

Bewerkingsdiensten, constructies, regeneraties (Łomianki)
Eng. Konrad Terlikowski
tel: 887-025-008
terlikowski@kacperek.pl

Elektromotoren en automatisering
mgr inż. Piotr Jarzębowski
tel: 887-101-400 ext 408
jarzebowski@kacperek.pl

Coördinator van de verkoopafdeling
Eng. Grzegorz Prykiel
prykiel@kacperek.pl

klachten
Anna Wasiak
tel: 887-035-002
wasiak@kacperek.pl

klacht Form

WARSCHAU: 01-141 Warschau, ul. Wolska 82

ONTWERP DE ROUTE


ŁOMIANKI: 05-092 Łomianki, ul. Spoorweg 54

ONTWERP DE ROUTE


CONTACT

Filiaal in Warschau tel: (22) 632-24-45
Filiaal in Łomianki fax: (22) 751-99-39
kacperek@kacperek.pl

De verkoopafdeling werkt bij 7.00-15.30.
Op afspraak met de verkoopafdeling is het mogelijk om bestellingen te verzamelen na 15.30 vanuit het Łomianki-kantoor.

Gebrek aan voorafgaand contact kan ertoe leiden dat het product niet beschikbaar is.

© 2018 Kacperek | Alle rechten voorbehouden. | uitvoering: goldkey
TOP