Contacto

KACPEREK – TECHNIKA NAPĘDOWA
DZIAŁ HANDLOWY PRACUJE W GODZINACH 7.00-15.30
NASZE WYROBY DOSTARCZAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI I ZA GRANICĘ
Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.

Biuro w Warszawie
tel: (22) 632-24-45
kacperek@kacperek.pl

Realizacja zamówień
Emilia Przygodzka
tel: 887-035 001-
przygodzka@kacperek.pl

Przyjmowanie zamówień
inż. Marek Kulkowski
tel: 887-035 012-
handlowy@kacperek.pl

Biuro w Łomiankach
tel: (22) 751-99-39
kedzierska@kacperek.pl

Opiekun regionu Polski Północno-Zachodniej i Zachodniej
województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie
inż. Mateusz Bodych
tel: 887-101 600-
bodych@kacperek.pl

Opiekun regionu Polski Północno-Wschodniej i Wschodniej
województwa: lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie
inż. Paweł Misiak
tel: 882-905 944-
misiak@kacperek.pl

Opiekun regionu Polski Południowej
województwa: dolnośląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie
inż. Mikołaj Osmólski
tel: 887-035 006-
osmolski@kacperek.pl


Elementy przeniesienia napędu i sprzęgła
inż. Adrian Korpacki
tel: 668-670 083-
korpacki@kacperek.pl

Usługi obróbki skrawaniem, konstrukcje, regeneracje (Łomianki)
inż. Konrad Terlikowski
tel: 887-025 008-
terlikowski@kacperek.pl

Silniki elektryczne i automatyka
mgr inż. Piotr Jarzębowski
tel: 887-101-400 wew. 408
jarzebowski@kacperek.pl

Koordynator działu handlowego
inż. Grzegorz Prykiel
prykiel@kacperek.pl

Quejas
Anna Wasiak
tel: 887-035 002-
wasiak@kacperek.pl

Formulario de queja

WARSZAWA: 01-141 Warszawa, ul. Wolska 82a

WYZNACZ TRASĘ


ŁOMIANKI: 05-092 Łomianki, ul. Kolejowa 54

WYZNACZ TRASĘ


CONTACTO

Oddział w Warszawie tel: (22) 632-24-45
Oddział w Łomiankach fax: (22) 751-99-39
kacperek@kacperek.pl

Dział handlowy pracuje w godzinach 7.00-15.30.
Po wcześniejszym uzgodnieniu z działem handlowym możliwy jest odbiór zamówień po godzinie 15.30 z oddziału w Łomiankach.

Brak wcześniejszego kontaktu może spowodować, że towar nie będzie dostępny.

DOŁĄCZ DO NAS

© 2018 Kacperek | All rights reserved. | Wykonanie: Llave de oro
TOP
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!